O WZPP

Witaj na stronie Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych! Cieszymy się, że tu jesteś.Zastanawiasz się, kim jesteśmy?Przede wszystkim tworzymy organizację młodą duchem. Zrzeszamy wielkopolskich prywatnych przedsiębiorców, również tych młodych z potencjałem. Stawiamy na przyszłość i nowoczesność. U nas znajdziecie najlepszych ekspertów i specjalistów. Uczymy się szybko rozwiązywać problemy, a także jesteśmy miejscem wzajemnych inspiracji.

Naszym głównym celem jest integracja wielkopolskiego środowiska przedsiębiorców. Podnosimy Wasze kompetencje i umiejętności poprzez organizację spotkań, szkoleń czy warsztatów. Stawiamy na skuteczny networking – nie tylko w teorii. Jesteśmy widoczni w mediach oraz rozpoznawalni przez samorządy.

Można powiedzieć, że tworzymy “radosną stronę przedsiębiorczości”.

 

MISJA

Naszą misją jest stworzenie miejsca zrzeszającego oraz dającego wielkopolskim – prywatnym i nowoczesnym – przedsiębiorcom możliwości rozwoju. Organizujemy spotkania networkingowe, kierując się zasadą odpowiedzialnego biznesu i wspierając działalność startupową. Chroniąc prawa Członków WZPP występujemy wobec takich instytucji, jak związki zawodowe czy organy władzy państwowej i samorządowej.
Ważnymi dla nas wartościami są wolny rynek, nowoczesność, rozwój i przede wszystkim współpraca.

 

WIZJA

Wizją WZPP jest dążenie do pełnego przekształcenia polskiej gospodarki w wolnorynkową, na drodze prawnej oraz instytucjonalnej. Wierząc, że jedną z najważniejszych wartości we współczesnym świecie biznesowym jest współpraca między firmami, chcemy stworzyć odpowiedzialną organizację umożliwiającą networking i wspierającą działania przedsiębiorców na młodych rynkach m.in. poprzez szkolenia, doradztwo specjalistyczne i spotkania tematyczne.