Imprezy urodzinowe dla dorosłych

Urodziny to świetna okazja do imprezowania. I to nie tylko dla dzieci! Równie popularne są imprezy urodzinowe dla dorosłych. Ten wyjątkowy czas najlepiej spędzić w doborowym towarzystwie, wśród przyjaciół i najbliższych. Jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe było udane? O czym należy pamiętać organizując imprezy urodzinowe dla dorosłych?

Jaka powinna być udana impreza urodzinowa?
Organizując imprezę urodzinową musimy kierować się trzema zasadami. Po pierwsze, najważniejszą osobą tego dnia jest solenizant. Impreza musi wpasowywać się w jego zainteresowania oraz mieć taki klimat, by czuł się on jak najlepiej. Po drugie, udana impreza urodzinowa to taka, która jest możliwie jak najbardziej oryginalna. Warto postarać się o to, by w trakcie imprezy goście mogli uczestniczyć w jakichś niecodziennych atrakcjach. Trzecią zasadą jest to, że impreza musi być dobrze zaplanowana. Należy zabrać się za jej organizowanie odpowiednio wcześniej, aby w dniu przyjęcia wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Obowiązkowe elementy przyjęcia urodzinowego
Organizowanie przyjęcia urodzinowego dla osoby dorosłej wcale nie oznacza, że wszystko musi być na poważnie. Wręcz przeciwnie: im więcej śmiechu, tym lepiej. Przecież właśnie po to są urodziny, by świętować je w dobrych humorach. Przede wszystkim postarajmy się o gustowne udekorowanie miejsca przyjęcia. Sposobów na stworzenie imprezowego klimatu jest całe mnóstwo. Możemy wykorzystać dekoracje kupione w sklepie, możemy też pokusić się o zrobienie ich samodzielnie. Nie zapomnijmy oczywiście o cyfrach urodzinowych w formie balonów oraz o smakowitym torcie.

A może przebrania?
Prawdziwym hitem imprez urodzinowych dla osób dorosłych są przyjęcia tematyczne. Podczas takich imprez możecie wcielić się w najróżniejsze postacie i bawić się w klimacie, który sami sobie wyczarujecie. Inspiracji możecie poszukać na przykład w Internecie. Naszym zdaniem kapitalne są np. imprezy w stylu lat 20. i 30., imprezy nawiązujące do kultowych hitów filmowych (np. Star Wars Party czy Kill Bill Party), imprezy w klimacie PRL, imprezy w klimacie wojskowym, imprezy hippisowskie lub imprezy w stylu marynarskim – możliwości macie tak naprawdę całe mnóstwo, a ograniczeniem jest wyłącznie wasza wyobraźnia. Przebrania możecie zrobić sami lub wybrać się do wypożyczalni. Koniecznie przygotujcie też adekwatną dekorację mieszkania, nie zapominając o dodatkach. I jeszcze jedno: zadbajcie o to, by wszyscy goście zostali poinformowani o temacie imprezy odpowiednio wcześniej.

Imprezy klubowe
Urodziny możecie też spędzić w klubie. Ważne, by wybrać naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym będziecie mieli okazję nie tylko dobrze się bawić, lecz także zrobić coś naprawdę wystrzałowego. W końcu urodziny ma się tylko raz do roku! Znalezienie odpowiedniej miejscówki nie jest łatwym zadaniem. Jeśli szukacie oryginalnego klubu na imprezę urodzinową, możecie wybrać się na przykład do krakowskiego BADAXE. To jeden z nielicznych klubów w Polsce, w którym możecie… rzucać siekierami. Rzucanie siekierami jest nową dyscypliną sportową, która w ostatnich czasach zdobywa coraz większą popularność. Cała zabawa opiera się na tym, że musicie trafić siekierą do drewnianej tarczy. Punkty otrzymujecie za celność i za technikę rzutu. Taką imprezę będziecie wspominać latami! Czy odważycie się spróbować?

Autor