Jak zorganizować urodziny dla 30-latka?

30. urodziny obowiązkowo należy odpowiednio uczcić. A jeśli świętować, to tylko w jak najlepszym stylu. Taka okazja zdarza się tylko raz w życiu, dlaczego więc nie zorganizować na ten dzień naprawdę niezapomnianego przyjęcia? Aby wszystko się udało, przyjęcie urodzinowe dla 30-latka musi być odpowiednio zaplanowane. Za przygotowania warto zabrać się już na kilka tygodni przed datą urodzin. To w końcu impreza, którą będzie się wspominało przez wiele lat.

Dlaczego tak lubimy świętować 30. urodziny?
W naszej rodzimej tradycji przyjęło się najhuczniej świętować okrągłe rocznice. Dlatego właśnie tak chętnie obchodzimy 30. urodziny. Trzydziestka bywa również traktowana jako czas przełomów i wyjątkowo ważnych decyzji dotyczących przyszłości. Trzydzieste urodziny są świetną okazją do ustalenia priorytetów na najbliższe lata, przewartościowywania różnych wartości i spojrzenia na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Jest to również idealna okazja do wyśmienitej zabawy w gronie najbliższych. W końcu życie zaczyna się dopiero po trzydziestce.

Prezenty i pamiątki
Jeżeli urodziny, to oczywiście dawanie prezentów. Podarunek, który zamierzamy wręczyć solenizantowi, powinien być jak najbardziej spersonalizowany. Może to być na przykład coś, co wpisuje się w hobby lub zainteresowania osoby obdarowywanej. Dobrze jest wybrać taki podarunek, który będzie jednocześnie pamiątką trzydziestych urodzin. A jeśli już mowa o pamiątkach – co powiecie na stworzenie kolażu z waszych zdjęć zrobionych polaroidem albo w fotobudce? Lub na nagranie krótkich filmików z życzeniami od poszczególnych gości i odtworzenie ich w trakcie imprezy? Jubilat z pewnością ucieszy się z takiej niespodzianki. A może nawet się wzruszy? Tak czy inaczej – emocje gwarantowane.

Na jaką imprezę się zdecydować?
Chociaż niektórzy boją się wejścia w wiek 30+, tak naprawdę dopiero teraz otwierają się przed nami zupełnie nowe możliwości. Dzięki zdobytemu do tej pory doświadczeniu wiemy już, co nas cieszy, czego nie lubimy i co jest dla nas ważne. Trzydziestolatkowie znają siebie już na tyle, że doskonale zdają sobie sprawę jaka forma rozrywki jest dla nich najbardziej interesująca. Dlatego warto dostosować charakter imprezy do preferencji jubilata. Organizacją przyjęcia może zająć się sam solenizant, jak i któryś z jego przyjaciół. Naszym zdaniem bardzo praktyczne jest podzielenie zadań na kilka osób.

Oryginalna impreza urodzinowa
Trzydziestka to naprawdę wielkie wydarzenie. Dlaczego w trakcie imprezy urodzinowej nie zafundować sobie czegoś naprawdę wystrzałowego? Jeśli szukamy ekstremalnych wrażeń, a jednocześnie mamy w sobie ducha sportowej rywalizacji, doskonałym pomysłem może być wybranie się do klubu z rzucaniem siekierami. Skąd akurat taki pomysł? Na przykład stąd, że kluby z rzucaniem siekierami stały się ostatnimi czasy prawdziwym hitem wśród trzydziestolatków. Rzucanie siekierami nie jest co prawda tak popularnym sportem jak piłka nożna czy siatkówka, jednak od niedawna stanowi osobną dyscyplinę. Jeśli szukamy klubu z rzucaniem siekierami w Krakowie, warto wybrać się do BADAXE przy ul. Basztowej. Klub utrzymany jest w klimacie wikingów – na miejscu dostępne są nawet przebrania! Koniecznie weźcie to pod uwagę w trakcie planowania imprezy.

Autor