Impreza urodzinowa w Krakowie - co robić, gdzie pójść?

Kraków jest jednym z najbardziej imprezowych miast w Polsce. Miasto słynie z genialnych miejscówek, w których możecie spędzić fantastyczny czas ze znajomymi. Jeżeli szukacie miejsca, w którym moglibyście zorganizować imprezę urodzinową, koniecznie wybierzcie któryś z krakowskich klubów!

Dlaczego akurat Kraków?
Kraków jest doskonałym miejscem na imprezę urodzinową z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, miasto dysponuje obszerną bazą hotelową, dobrą na każdą kieszeń. Bez względu na to, jakim budżetem dysponujecie, bez problemu znajdziecie tu komfortowy nocleg. Kolejnym atutem tego tętniącego życiem miasta jest ogromna ilość organizowanych tu imprez. Festiwale, przeglądy artystyczne, imprezy filmowe, koncerty – to tylko niektóre przykłady tego, że w Krakowie naprawdę się dzieje! Dzieje się, i to dużo – klubowa mapa Krakowa aż roi się od najróżniejszych miejsc na imprezę. Wybór jest tak obszerny, że z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie. W zależności od preferowanego klimatu znajdziecie tu zarówno kluby kameralne, jak i te stworzone z prawdziwym rozmachem. Wyjątkową atmosferę tych miejsc tworzy nie tylko wystrój, lecz także oprawa muzyczna i dostępne na miejscu menu. Jedno jest pewne: urodziny w Krakowie to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Impreza urodzinowa w Krakowie
Planując zorganizowanie imprezy urodzinowej koniecznie weźcie pod uwagę Kraków. Tutaj po prostu nie można się nudzić! Jakie klimaty macie do wyboru? Przedstawiamy kilka topowych propozycji.

Puby kraftowe
W Krakowie znajdziecie całą masę pubów serwujących najlepsze piwa kraftowe. Na krakowskich kranach leją się gęste i aromatyczne stouty, lekkie i orzeźwiające piwa IPA, mocno chmielowe piwa APA i popularne lagery. Znajdziecie tu także szeroki wybór piw smakowych i owocowych. Puby kraftowe stały się już kultowymi miejscami na mapie imprezowej Krakowa.

Kręgle i bilard
W Krakowie znajduje się kilka kompleksowo wyposażonych kręgielni. Wizyta w takim klubie to idealna opcja na urozmaicenie imprezy urodzinowej. Gra w kręgle jest tak wciągająca, że z pewnością będziecie chcieli zostać tu na dłużej. Kraków znany jest także ze świetnie wyposażonych klubów bilardowych. Te miejsca naprawdę robią wrażenie. Gra w bilard jest rewelacyjną formą rozrywki, wymagającą niemałej ilości myślenia i sprytu. Przekonajcie się sami.

Impreza taneczna
W stolicy Małopolski znajdziecie całą masę fantastycznych klubów tanecznych. W zależności od tego, jakie są wasze preferencje, możecie wybrać kluby z właściwie każdym rodzajem muzyki. Urodziny ma się tylko raz w roku, dlaczego więc nie zaszaleć w ten dzień na parkiecie?

Rzucanie siekierami
W Krakowie możecie spróbować również totalnie nieszablonowych rozrywek. Doskonałym przykładem może być na przykład pójście do klubu w rzucaniem siekierami. Krakusom naprawdę nie brakuje wyobraźni. A jeśli impreza urodzinowa, to tylko z rozmachem! W klubie BADAXE możecie tego doświadczyć – i to dosłownie. Zabawa polega na rzucaniu siekierą do drewnianej tarczy, na której wyrysowane są okręgi. Najwięcej punktów zdobywa ten, kto trafi jak najbliżej środka tarczy. Gwarantujemy, że wspomnienia z tak spędzonych urodzin pozostaną w waszej pamięci na długo. Wizyta w klubie z rzucaniem siekierami może być doskonałym wstępem do całego wieczoru. Gdzie wybierzecie się w następnej kolejności?

Autor